מאמרים > חינוך ולימודים > קורסים מקצועיים >מבחנים בעזרה ראשונה

מבחנים בעזרה ראשונה

דוגמא למבחן קורס עזרה ראשונה.
שאלות למבחן בעזרה ראשונה, השאלות הן הכנות לבחינה
השאלות בנושאים שונים כמו: בהחייאה למבוגרים ולילדים , התחשמלות, מדוזות, נשיכת כלב, תאונת דרכים, כוויות, התעלפות, הכשה של נחש
לפניכם כמה דוגמאות של שאלות:
הבדלים בין החייאת מבוגר להחייאת תינוק
מהו יחס העיסויים וההנשמות בהחייאת חולה?
מהו הטיפול לחולה סכרת בהיפוגליקמיה?
הצלחה במבחן תלוי בהבנת החומר ותרגול החומר העיוני
נזכור שבזכות העזרה הראשונה אפשר להציל חיים
אולי אתם מעוניינים למידע נוסף בנושא , הנה חלק מהערך עזרה ראשונה מויקיפדיה

עזרה ראשונה היא מתן הטיפול הרפואי הראשוני במקרה של מחלה או פציעה. לרוב העזרה הראשונה ניתנת על ידי הדיוט עד שניתן לתת טיפול רפואי הולם. במקרים מסוימים, אין צורך בטיפול רפואי נוסף על זה המוענק במסגרת העזרה הראשונה. העזרה הראשונה כוללת לרוב מספר פעולות פשוטות העשויות אף להציל חיים המבוצעות עם ציוד מינימלי ודורשות הכשרה מועטה. ניתן לבצע עזרה ראשונה בבעלי חיים, אך המונח מתייחס לרוב לבני אדם.
אנפילקסיס
הלם אנפילקטי הוא מצב חירום רפואי חמור בשל המהירות שבה נחסמות דרכי הנשימה - דקות מתחילת ההלם. יש להזעיק עזרה במהירות האפשרית. הנשמה מפה לפה לרוב אינה עוזרת במקרה זה, אך יש לנסותה בכל זאת. חולה שאובחן אצלו אנפילקסיס בעבר עשוי לשאת מכשיר מיוחד (Epi-pen) שיאפשר הזרקה מיידית של אפינפרין (אדרנלין). הזרקה חוזרת מסוכנת רק כאשר המרווחים בין ההזרקות קצרים מאוד. על אף העלייה בקצב הלב, אם הזרקת אפינפרין מונעת את חסימת קנה הנשימה היא עשויה להציל חיים.
היפותרמיה
היפותרמיה היא ירידה בטמפרטורת הגוף כתוצאה ממחלה, חשיפה לטמפרטורות נמוכות וגורמים אחרים. הטיפול הראשוני בהיפותרמיה כולל את השכבת הנפגע במנוחה מוחלטת, הסרת בגדיו הרטובים ובידודו מן הסביבה הקרה בעזרת שמיכות.

עזרה ראשונה לתינוקות
מאמר בנושא יסודות העזרה הראשונה בתינוק

עזרה ראשונה גוף זר
עזרה ראשונה במקרה של חנק אצל פעוטות 

עזרה ראשונה נפשית
ער"ן הוא שירות הומניטרי, המציע עזרה ראשונה נפשית בטלפון ובאינטרנט, תוך הקפדה גמורה על סודיות ועל אנונימיות. אדם במשבר, החש בדידות, אכזבה, ייאוש, חושב על התאבדות או נמצא במצוקה נפשית מכל סיבה שהיא, ימצא בער"ן אוזן קשבת והתעניינות כנה בבעיותיו. מתנדבי ער"ן ינסו להקל עליו באמצעות שיחה, וביחד יחפשו דרכים להיחלץ מן המצב וימסרו לו מידע והכוונה לשירותי סיוע שונים. במצבי חירום.

עזרה ראשונה חבישה באמצעות תחבושת אישית
פתח את התחבושת
שמור על סטריליות
יש להניח את התחבושת במקום הדימום
הדק את התחבושת חזק

ערכת עזרה ראשונה למקרה של הכשת נחש
התקן ליניקת ארס לשאיבת ארס במקרה של הכשות נחשים או עקיצות עקרבים, דבורים, צרעות יתושים וכו'

חבישת סנטר
סרט המסביר כיצד לבצע חבישת סנטר.

   שלח לחבר      דווח על לינק שבור  
   
 הוסף  מאמר  למאמרים. בעל עסק: פתח כרטיס לניהול  מאמרים  במאמרים,
כניסה לעריכת מאמרים
 
 דף הבית  לוח רכב  לוח דרושים  לוח דירות למכירה   לוח דירות להשכרה   לוח יד-שניה  מכירות  בתי עסק  תוכנות להורדה  משחקים מגניבים  גלויות 
תנאי שימוש באתר | צור קשר/משוב | |