גנים-תיכון > תיכון > בגרות במתמטיקה > אינטרלקט מתמטיקה לימוד חינם

אינטרלקט מתמטיקה לימוד חינם

לימודי מתמטיקה ללא תשלום אינטרלקט, מצויין להכנה למבחני בגרות
לא כולם יכולים לשלם שיעורים פרטיים לילדים, איזה מזל שבעידן האינטרנט אפשר להסתדר
תכירו את האתר, הוא טוב וחינמי
הקורסים בנויים בהתאם לתכניות הלימודים של משרד החינוך - שיעורים מתוקשבים במתתמטיקה כרגע בחינם ,השיעורים כוללים תרגילים עם פתרונות
שיטת לימוד יעילה בנויה על סרטוני לימוד המאפשרים לכל תלמיד לשפר את הבגרות או להשלים את החסר , היתרון הגדול , הכל חינם , שווה לנסות , התלמיד לומד באופן עצמאי בזמן הפנוי ומתקדם בקצב שלו , יכול לחזור על התרגילים מספר פעמים , יכול להדפיס את החומר ולראות שוב ושוב את הסרטונים
מעולה לתלמידי כיתות : י א , י ב המתכוננים לבחינות בגרות

אולי אתם מעוניינים לקבל עוד מידע על התנהלות בחינות בגרות, אספנו חומר מהאנציקלופדיה החופשית בנושא, הנה חלק מהערך בחינת בגרות מויקיפדיה

בחינת הבגרות מתנהלת בצורה דומה לבחינות אקדמיות בקורסים הנערכות במוסדות להשכלה גבוהה, כגון אוניברסיטה. כל נבחן מקבל מחברת בחינה שעליה נכתבים כל החישובים והפתרונות (נאסרת כתיבה על גבי השאלון, אלא אם השאלון והמחברת משולבים).

 על הכריכה כתובים החוקים להתנהגות בזמן בחינת בגרות, כגון טוהר הבחינות, ועליה מדביקים שתי מדבקות (יפורט בהמשך). החל משנת 2012 שונה עיצוב המחברות, כחלק מהחלטת משרד החינוך לבצע סריקה של המחברות על ידי מחשב בטרם תיבדקנה, לדפי המחברת נוספו שוליים אפורים מודגשים. השוליים נגזרים ואוסף הדפים שממנו הייתה עשויה המחברת נסרק באמצעות סורק מוזן נייר דו־צדדי. השינוי אמור להקל על בדיקת הבחינות על ידי המעריכים, העברתם למעריך ומניעת אובדן של מחברות שעלול לגרום לדרישה לבחינה חוזרת לנבחן‏[6]. בנוסף, כל נבחן מקבל את שאלון המבחן עצמו. 

הדף החיצוני כולל מידע על השאלון ואת הוראות הבחינה: סוג הבחינה (בגרות לבתי־ספר על יסודיים, בגרות לנבחנים אקסטרניים, גמר לבתי־ספר לטכנאים ולהנדסאים), מועד הבחינה, סמל השאלון (קוד בן 6 ספרות), נספח, מקצוע, רמה (יחידות לימוד), משך הבחינה, מבנה השאלון ומפתח ההערכה, חומר עזר מותר בשימוש, הוראות מיוחדות והערות (אם יש). אין להיעזר באף אדם נוסף, אין לשוחח עם אחרים ולהעביר פתקים, ואין להשתמש בספרים, ברשימות ובאמצעי עזר נוספים, פרט לאמצעי העזר המותרים בשימוש. השאלון נשאר בדרך כלל אצל הנבחנים בסוף הבחינה, למעט בבחינות בהן השאלון ומחברת הבגרות משולבים (למשל, באנגלית, לשון ובחלק מהשאלונים במתמטיקה). בבחינות במקצועות שבהן יש צורך בנוסחאות (כגון מתמטיקה ופיזיקה) מקבלים נוסחאון, חוברת המכילה את הנוסחאות של המקצוע.

 הנוסחאון אינו מכיל את כל הנוסחאות של המקצוע שנדרשות לשימוש על ידי הנבחנים בבחינה. בין הסיבות לכך: הנוסחאון עשוי לכלול נוסחה כללית או דומה לנוסחה המבוקשת, או שהנבחן נדרש לזכור נוסחאות מסוימות בעל פה (לדוגמה, נוסחאות לחישוב אינטגרל של פונקציה). קיימים הבדלים בנוסחאון בהתאם למספר יחידות הלימוד (במתמטיקה יש נוסחאון אחד לכל אחת מהרמות – 3, 4 ו־5 יחידות), ובמקצועות מסוימים יש דף נוסחאות מורחב שניתן כהקלה לתלמידים בעלי לקויות למידה, וכולל נוסחאות נוספות שלא נכללו בדף הנוסחאות הרגיל.

 הנבחן יכול לסמן עמודים מסוימים שאינו רוצה שייבדקו כטיוטה על ידי סימון קו לאורך העמוד או כתיבת המילה "טיוטה" בראש העמוד. בכל במצב שבו הנבחן ענה על יותר ממספר השאלות הנדרש בבחירה, תיבדקנה השאלות הראשונות לפי סדר הופעתן במחברת. הנבחן נדרש לשמור על שלמות על המחברת כדי למנוע את פסילת הבחינה.

   שלח לחבר      דווח על לינק שבור  
   
 
תנאי שימוש באתר | צור קשר/משוב