גנים-תיכון > תיכון > בגרות באנגלית >תאריך ושעות הבגרות באנגלית קיץ 2013 מועדי בגרויות

תאריך ושעות הבגרות באנגלית קיץ 2013 מועדי בגרויות

לפניכם לוח עם התאריכים ושעות הבחינה של הבגרות באנגלית
שעות הבגרות של מבחני בגרות באנגלית
בטבלה מפורט מספר השאלון תאריך עברי ותאריך לועזי שעת התחלה ושעת סיום
כדאי להוציא ציון טוב בבגרות באנגלית כיוון שזהו מקצוע חובה ולכן אם אין עובר בציון הכללי של כל שלושת
השאלונים באנגלית לא מקבלים תעודות בגרות.
אולם בכל זאת לא כדאי להילחץ יותר מדי כיוון שתמיד אפשר לגשת למועד ב'. אם אתם עדיין תלמידים בתיכון
(כלומר עוד לא סיימתם את הלימודים) משרד החינוך בוחר את הציון הגבוהה יותר (בכל אופן מומלץ להירשם
גם למועד ב' כי אם אתם חושבים שהלך לכם בסדר).ההרשמה למועד ב' היא בדרך כלל אצל המזכירה בבית
הספר ונעשית לפני קבלת תוצאות מועד א'.

שאלון
 

תאריך עברי

תאריך לועזי

שעת התחלה

שעת סיום

אנגלית  A
16102

ד' סיוון תשע"ג

13/5/2013

13:00

14:15

אנגלית B 
16103

ד' סיוון תשע"ג

13/5/2013

14:45

16:00

אנגלית
16104

ד' סיוון תשע"ג

13/5/2013

16:45

18:00

אנגליתD  
16105

ד' סיוון תשע"ג

13/5/2013

13:00

14:15

אנגליתE  
16106

ד' סיוון תשע"ג

13/5/2013

15:00

16:15

אנגליתF  
16107

ד' סיוון תשע"ג

13/5/2013

13:00

14:15

אנגליתG  
16108

ד' סיוון תשע"ג

13/5/2013

16:45

18:15


מומלץ להגיע לבחינה חצי שעה לפני הזמן...כדי למצוא את הכיתה ולהתארגן

איך מתכוננים למבחני בגרות? טיפים

קודם כל חשוב להבין שהמטרה שלכם  היא להצליח בבחינות ולהוציא ציונים גבוהים.

לכן אתם צריכים להיות מאורגנים ולהכין לוח זמנים. כלומר  להחליט על שעות קבועות שבהם אתם תלמדו. הקפידו לנסות ללמוד שעה וחצי ברצף ורק אז לקחת הפסקה. כשאתם לוקחים הפסקה אתם יכולים ללכת לשתות או לאכול משהו קטן שייתן לכם כוח להמשיך ללמוד. חשוב מאוד לא למרוח את ההפסקה על יותר מדי זמן כי אז לא יישאר לכם זמן ללמוד.

קונו ציוד לימודי שאתם אוהבים. כלומר עט ודפים שכיף לכם לכתוב איתם.

חשוב מאוד שתתחילו ללמוד מוקדם (שבוע לפני הבחינה או כמה ימים לפני) ולא ברגע האחרון(יום לפני המבחן / לילה לפני המבחן).

תרגלו את החומר שוב ושוב  אפשר גם באמצעות סיכומים .

חשוב גם להתמודד עם הקשיים ולא לרוץ ישר לפתרון אלא לנסות להבין לבד בלי להציץ בתשובה כל הזמן. אם אתם  מצליחים לפתור תרגיל קשה קנו לעצמכם פרס קטן.

כדאי ללמוד עם הספרים וחומר הלימוד של בית הספר .ובנוסף אפשר לחפש באינטרנט מבחנים ותרגולים .

תקבעו עם חבר רציני פעם בשבוע ללמוד ביחד. אם השיתוף פעולה והלימוד טוב תקבעו אתו עוד פגישות. אם הרגשתם שללמוד עם חבר רק גורם לכם לצאת מרכוז כדאי שתעזבו את הרעיון.


אולי אתם מעוניינים לקבל עוד מידע על התנהלות בחינות בגרות, אספנו חומר מהאנציקלופדיה החופשית בנושא, הנה חלק מהערך בחינת בגרות מויקיפדיה

בחינת הבגרות מתנהלת בצורה דומה לבחינות אקדמיות בקורסים הנערכות במוסדות להשכלה גבוהה, כגון אוניברסיטה. כל נבחן מקבל מחברת בחינה שעליה נכתבים כל החישובים והפתרונות (נאסרת כתיבה על גבי השאלון, אלא אם השאלון והמחברת משולבים).

 על הכריכה כתובים החוקים להתנהגות בזמן בחינת בגרות, כגון טוהר הבחינות, ועליה מדביקים שתי מדבקות (יפורט בהמשך). החל משנת 2012 שונה עיצוב המחברות, כחלק מהחלטת משרד החינוך לבצע סריקה של המחברות על ידי מחשב בטרם תיבדקנה, לדפי המחברת נוספו שוליים אפורים מודגשים. השוליים נגזרים ואוסף הדפים שממנו הייתה עשויה המחברת נסרק באמצעות סורק מוזן נייר דו־צדדי. השינוי אמור להקל על בדיקת הבחינות על ידי המעריכים, העברתם למעריך ומניעת אובדן של מחברות שעלול לגרום לדרישה לבחינה חוזרת לנבחן‏[6]. בנוסף, כל נבחן מקבל את שאלון המבחן עצמו. 

הדף החיצוני כולל מידע על השאלון ואת הוראות הבחינה: סוג הבחינה (בגרות לבתי־ספר על יסודיים, בגרות לנבחנים אקסטרניים, גמר לבתי־ספר לטכנאים ולהנדסאים), מועד הבחינה, סמל השאלון (קוד בן 6 ספרות), נספח, מקצוע, רמה (יחידות לימוד), משך הבחינה, מבנה השאלון ומפתח ההערכה, חומר עזר מותר בשימוש, הוראות מיוחדות והערות (אם יש). אין להיעזר באף אדם נוסף, אין לשוחח עם אחרים ולהעביר פתקים, ואין להשתמש בספרים, ברשימות ובאמצעי עזר נוספים, פרט לאמצעי העזר המותרים בשימוש. השאלון נשאר בדרך כלל אצל הנבחנים בסוף הבחינה, למעט בבחינות בהן השאלון ומחברת הבגרות משולבים (למשל, באנגלית, לשון ובחלק מהשאלונים במתמטיקה). בבחינות במקצועות שבהן יש צורך בנוסחאות (כגון מתמטיקה ופיזיקה) מקבלים נוסחאון, חוברת המכילה את הנוסחאות של המקצוע.

 הנוסחאון אינו מכיל את כל הנוסחאות של המקצוע שנדרשות לשימוש על ידי הנבחנים בבחינה. בין הסיבות לכך: הנוסחאון עשוי לכלול נוסחה כללית או דומה לנוסחה המבוקשת, או שהנבחן נדרש לזכור נוסחאות מסוימות בעל פה (לדוגמה, נוסחאות לחישוב אינטגרל של פונקציה). קיימים הבדלים בנוסחאון בהתאם למספר יחידות הלימוד (במתמטיקה יש נוסחאון אחד לכל אחת מהרמות – 3, 4 ו־5 יחידות), ובמקצועות מסוימים יש דף נוסחאות מורחב שניתן כהקלה לתלמידים בעלי לקויות למידה, וכולל נוסחאות נוספות שלא נכללו בדף הנוסחאות הרגיל.

 הנבחן יכול לסמן עמודים מסוימים שאינו רוצה שייבדקו כטיוטה על ידי סימון קו לאורך העמוד או כתיבת המילה "טיוטה" בראש העמוד. בכל במצב שבו הנבחן ענה על יותר ממספר השאלות הנדרש בבחירה, תיבדקנה השאלות הראשונות לפי סדר הופעתן במחברת. הנבחן נדרש לשמור על שלמות על המחברת כדי למנוע את פסילת הבחינה.


   שלח לחבר      דווח על לינק שבור  
   
 
תנאי שימוש באתר | צור קשר/משוב