ad3.co.il | עד3 נופש    
כניסה לעריכת נופש
 

   שלח לחבר      דווח על לינק שבור  
   

נופש   >   טיולים   >   טיול מאורגן   >   טיול במחיר מיוחד לויאטנאם ותאילנד!!! טיול מאורגן לדתייםישראל
נופש » טיולים » טיול מאורגן » טיול במחיר מיוחד לויאטנאם ותאילנד!!! טיול מאורגן לדתיים

טיול במחיר מיוחד לויאטנאם ותאילנד!!! טיול מאורגן לדתיים
18 ימים. מסע מרתק אל ארצות שבהן עדיין ניתן לחוש אותנטיות: וייטנאם, שבה שדות אורז ירוקים, אתרי טבע מרהיבים, ערים מרתקות כמו הו צ‘י מין סיטי (סייגון לשעבר) והאנוי - בירת וייטנאם, העיר היפה עם המורשת והבירה הקיסרית העתיקה. ותאילנד עם נופיה וחופיה המרהיבים - נפגוש שבטים מרתקים ונראה נופים פראיים באזור "משולש הזהב", נבקר בשמורת טאטון, נרכב על פילים בצ'יאנג מאי, ננוח על חופיו המרהיבים של האי פוקט, ונסייר בבנקוק המכונה "ונציה של המזרח".
צייר על הציור
נופש » טיולים » טיול מאורגן » טיול במחיר מיוחד לויאטנאם ותאילנד!!! טיול מאורגן לדתיים

ימים 1-2 
ב‘-ג‘ תל אביב – האנוי
נפגש בנתב"ג ונטוס דרך יעד ביניים להאנוי, בירת וייטנאם. לאחר הנחיתה העברה לבית המלון.

יום 3
ד‘ האנוי – האלונג ביי, "מפרץ היופי הקסום"
הבוקר נצא מהאנוי בנסיעה לאורך הנהר האדום לאחד מפלאי הטבע של וויטנאם, האלונג ביי. מימיו השקטים זרועים באלפי איים קטנים וצוקים נישאים המזדקרים מן המים ויוצרים נוף מיוחד במינו. פירוש השם האלונג ביי, "המקום בו יורד הדרקון אל הים". השם קשור לאגדה על דרקון שיצר את המפרץ ואת האיים עם זנבו המתנופף. נצא לשיט חוויתי במפרץ ונתרשם מאורח חייהם של הדייגים החיים במימיו. ארוחת צהריים על הסיפון. לאחר סיום השיט, נחזור למלוננו בהאנוי .

יום 4
ה‘ האנוי – רכבת לילה לסאפה
הבוקר נצא חזרה להאנוי הנעימה והרוגעת. עם ההגעה נצא לסיור בעיר. נטייל ברובע העתיק, מערבה לגשר Chuong Duong הסמוך לאגם Huan Kiem והמהווה את המוקד המרתק של הבירה, נשוטט ונתרשם מרחובותיו הצרים, בעלי המלאכה החנויות הרבות והסוחרים המאכלסים אותו. נראה את המאוזוליאום בו חנוטה גופתו של המנהיג הו-צ‘י-מין, אחד האתרים החשובים של האנוי והמהווה דוגמא לפולחן אישיות. נערוך ביקור למאוזוליאום הנמצא בבית בו התגורר הו-צ‘י-מין ומוזיאון על-שמו הבנוי בצורה של פרח הלוטוס. נראה את בית האופרה, שהוא אולי המבנה המשקף בצורה המשכנעת ביותר את ההשפעה הצרפתית על הארכיטקטורה של האנוי. הסיור יערך ברכב וברגל. נבקר במוזיאון "כלא הילטון האנוי", שבו נאסרו לוחמי החופש הוייטנאמים במלחמתם בכובש הצרפתי. ביקור בכלא מזכיר את מוזיאון אסירי המחתרות בירושלים. לאחר ארוחת הערב נצא ברכבת לילה אל עבר איזור השבטים הססגוניים של צפון וייטנאם. הרכבת נוסעת צפונה עד לאזורי הגבול עם סין. לינה בתאים לשניים ברכבת.

יום 5
ו‘, לאו קאי – סאפה, השבטים הססגוניים
מיד בהגיענו ללאו קאי ניסע לארוחת בוקר בסאפה, אשר נבנתה ע"י הצרפתים כעיירת קיט ב- 1922. בתום הארוחה נצא לביקורים בשבטי ההרים הססגוניים. נבקר בכפרים קאט-קאט וטה ואן ובשבטים מונג, דזאי ודזאו. בתום הסיור, נחזור למלון להכנות לשבת. לתפילה וארוחת ליל שבת חגיגית במלון.

יום 6
שבת, סאפה
לאחר התפילה וסעודת השבת נטייל ברגל להר האם רונג, לגן הסחלבים. כמו כן, נטייל ברחובות העיירה סאפה. נבקר בשוק המיוחד והססגוני של סוף השבוע, בו מתרכזים בני השבטים השונים בלבושם המסורתי למכירת מרכולתם.

יום 7
א‘, סאפה – שוק יום ראשון בבאק הא – רכבת לילה להאנוי
לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לעיירה באק הא בה מתקיים מדי יום א, השוק הצבעוני הגדול ביותר בצפון-מערב וייטנאם. נוכל להנות וגם לקנות מכל טוב הארץ – פירות וירקות כמו גם חמורים ובעלי חיים אחרים, פרטי לבוש ססגוניים וחפצים של מקומיים שבעבורנו הם קישוטים אקזוטיים. לאחר הנאה רגועה מהשוק ניסע חזרה לתחנת הרכבת בלאו קאי. בדרך נבקר בכפרים מקומיים ונראה אנשים לבושים תלבושות מסורתיות, צבעוניות ומרשימות. כמו כן, נראה טרסות אורז מתפתלות במדרונות שמסביב. לאחר ארוחת ערב, נצא ברכבת הלילה חזרה להאנוי.

יום 8
ב‘, האנוי – הויאן
נגיע להאנוי לקראת השעה 5 בבוקר. לאחר ארוחת בוקר והתרעננות נצא לסיור בהאנוי הנעימה והרוגעת. נתרשם מנוף נאה של אגמים, שדירות מוצלות, פארקים ירוקים, בתים מימי הקולוניאליזם הצרפתי וגורדי שחקים מודרניים להפליא. נראה את פגודת העמוד, שנועדה לסמל את פרח הלוטוס. בתום הסיור ניסע לשדה התעופה ונטוס להויאן הציורית אשר קפאה בזמן לפני כ- 100 שנה, כשהנהר טו בון התייבש.

יום 9
ג‘,הויאן
הבוקר נטייל ברובע העתיק של העיירה הקטנה ונוכל לחוש באווירה היסטורית מיוחדת. בעבר הייתה הויאן עיירת נמל חשובה בה החלה ההתיישבות הסינית, וכיום פזורים ברובע העתיק שלה יותר מ-800 מבנים עתיקים בני כ-200 שנה. העיר מפורסמת באין ספור החנויות המתמחות בתפירת בגדים לפי הזמנה.

יום 10
ד‘, הויאן – הרי השיש – הו צ‘י מין סיטי (סייגון)
נפרד מהויאן וניסע להרי השיש העצומים. אלו הן 5 פסגות שהיו בעבר איים ובהן מערות ומנהרות נסתרות אשר שימשו את הוויטקונג כמקום מסתור בעת התקפות הפתע על הצבא האמריקאי. נמשיך לשדה התעופה ונטוס להו צ‘י מין סיטי, בעבר סייגון. לאחר הנחיתה, נצא לסיור בעיר שהייתה בירת ווייטנאם עד 1975, כאשר צבאות הצפון ניצחו את צבאות הדרום ואיחדו את המדינה. זוהי העיר הגדולה ביותר בוייטנאם, הלב והנשמה של המדינה. עיר דינאמית, תוססת, שמרכזת את הפעילות המסחרית, הכלכלית והתרבותית. נבקר במוזיאון המלחמה וברובע הסיני עם סמטאותיו הציוריות והמקדשים הרבים הנמצאים בו. בערב, נצא לצפות במופע תיאטרון בובות המים.

יום 11
ה‘, הו צ‘י מין סיטי, וין לונג יום מדהים בדלתת המקונג
לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול בדלתת המקונג. בדרך נעצור לצפות בעבודת המקומיים בשדות האורז המישוריים. עם ההגעה לקאי בה, נשוט אל השוק הצף האמיתי והאוטנטי שבמקום. נצפה במקומיים המחליפים סחורות, פירות ומצרכים שונים תוך כדי שיט בסירותיהם הקטנות. נעצור באחד הכפרים לביקור במטעי פירות טרופיים. נמשיך לאורך התעלות הקטנות ונהנה מהמראות של הדלתה העילית של המקונג. נבקר במקומות בהם המקומיים מנהלים עסקים קטנים ומשפחתיים של ייצור ממתקי קוקוס ופופקורן עשוי אורז. בהמשך נגיע אל הכפר וין לונג – הפנינה הירוקה של האזור בה ניתן לחוש את ההשתלבות הנפלאה עם הטבע. נהנה ממוסיקה וייטנאמית אוטנטית בתוך גן בונסאי. אחר הצהריים נצא חזרה להו צ‘י מין סיטי.

יום 12
ו' -בנגקוק
לאחר ארוחת הבוקר ניסע לשדה התעופה לטיסה לתאילנד . בדרך משדה התעופה
נערוך סיור היכרות עם בנגקוק ונגיע למלון . התארגנות , הכנות לשבת, תפילה וסעודת ליל שבת.

יום 13 
שבת בנגקוק
לאחר התפילה וסעודת השבת נצא לסיור רגלי באזור המלון יחד עם מלווה הקבוצה. מוצ"ש סיור לילה שוק הפרחים והרובע הסיני.

יום 14 
א' בנגקוק – השוק הצף, אזור אמפאווה , כפרי דייגים
את היום נתחיל בנסיעה אל "השוק הצף " הגדול ביותר בתאילנד , נשוט בסירות ארוכות זנב אל הדוכנים הצפים בשוק ונחווה חווית קניות יוצאת דופן . משם נמשיך בדרכינו אל מחוז סאמוטסונגרם ואל כפרי הדייגים באזור זה עם ההגעה לנהר המקלונג נעלה על סירות ארוכות זנב לשייט מרתק אל סודות גידול דגי הנהר וצדפות הביצות. נתחיל בשייט אל תוך הביצות ואל חוות גידולי הצדפות נלמד ונראה את השיטות הייחודיות לגידול צדפות באזור זה… ונראה את העבודה הקשה והמפרכת של התושבים המקומיים. נמשיך בדרכינו אל יערות עצי המונגרוב הגדלים בתוך הביצות ונצפה בעשרות הקופים הגדלים בשמורה נאכיל אותם ונלמד על הישרדותם באזור קשה זה.
נחזור לבנגקוק , נבקר בבית חב"ד עם ארוחת ערב . חזרה למלון

יום 15 
ב' שמורת מפלי אראוואן
לאחר ארוחת הבוקר נסע לשמורת מפלי אראוואן , המכונה שמורת "7 המפילים ", שם נוכל ליהנות מהמפלים בגבהים השונים השוכנים בתוך יער הגשם . בהמשך היום נעפיל ברכבל / מעלית לביקור במקדש הסיני ממנו נשקיף נופי שדות האורז . חזרה לבנגקוק . נבקר בבית חב"ד עם ארוחת ערב . נסייר ברחוב הקוואסן המפורסם הנמצא ברובע בנגלמפו הוא רחוב התרמילאים המרכזי במזרח הרחוק ואחד הרחובות המיוחדים בעולם

יום 16 
ג' בנגקוק – פאטייה – חוות נמרים ותנינים , גני נונג נוץ'
ניסע לפאטייה,. בדרך נבקר בחוות נמרים ותנינים . נחזה בשני מופעים מרתקים ומהממים של תנינים ונמרים במגוון פעלולים עוצרי נשימה . נמשיך לביקור באחד הפארקים הבוטניים היפים ביותר בדרום מזרח אסיה – פארק נונג נוץ'. במקום נראה מופעי פולקלור ותרבות מסורתיים של התאילנדיים כולל טקסים דתיים, אומנויות לחימה, טקס חתונה מסורתי, מופע פילים, שירה וריקודים. בהמשך נטייל בגנים המקסימים, בגנים הצרפתיים עם מקדשים, בגנים האירופיים המשובצים בפסלים, בגני הקקטוסים, הסחלבים ועוד . בתום הסיור נגיע למלוננו בפאטייה . התארגנות , קבלת החדרים וארוחת ערב.
אפשרות לצאת לשייט לאי האלמוגים ובערב למופע פולקלור אלקזר ( בתשלום נוסף )

יום 17 
ד' – בנגקוק – תל אביב
לאחר ארוחת הבוקר נחזור לבנגקוק . נסייר בין האתרים המרכזיים בעיר ו נסיים את הסיור במרכז הקניות הגדול ביותר בתאילנד MBK .בהתאם לשעות הטיסה ניסע לשדה התעופה לטיסה שלנו לתל אביב .

יום 18 
ה' – נחיתה בתל אביב בשעה 07:00 בבוקר


http://www.kasheryashir.co.il/trip/%D7%95%D7%99%D7%99%D7%98%...
   ישראל         


   שלח לחבר      דווח על לינק שבור  
   
 הוסף  טיול  לנופש. בעל עסק: פתח כרטיס לניהול  טיולים  בנופש,
כניסה לעריכת נופש
 
 דף הבית  לוח רכב  לוח דרושים  לוח דירות למכירה   לוח דירות להשכרה   לוח יד-שניה  מכירות  בתי עסק  תוכנות להורדה  משחקים מגניבים  גלויות 
תנאי שימוש באתר | צור קשר/משוב | |