בוחרים את הישוב בו נמצאת תחנת העלייה> מהרשימה הנגללת בוחרים את מספר הקו המבוקש ובחלק התחתון של העמוד בוחרים ב "לו"ז יומי" או "לו"ז שבועי". חשוב לבחור את התחנות בהן עולים ויורדים בפועל על מנת לקבל את לוח הזמנים של החלופה המתאימה לחיפוש. לחיצה על "חיפוש על פי כתובת" מאפשרת למצוא כל רחוב/ מוסד או נקודת עניין בישוב הנבחר ולקבוע אותו כתחנת העלייה או הירידה. בבחירת הלשונית "מוצא/יעד" ניתן לבחור תחנת עלייה ותחנת ירידה ולתת למערכת להציע עם אילו קווים ניתן לנסוע בין התחנות, גם אם יש צורך במעבר בין קווים. מחיר הנסיעה מופיע בדף התוצאות הראשון וב"מחיר ופירוט הנסיעות שנבחרו". לחיצה על "תחנות" בתוצאות החיפוש מספקת מידע אודות כל התחנות של הקו הנבחר ולמעשה מספקת מידע אודות מסלול הנסיעה של הקו. במידה ופועלת במחשב תוכנה החוסמת חלונות קופצים יש ללחוץ על "קונטרול" בעת הלחיצה על הקישור. ">
ad3.co.il | עד3 שימושון    
כניסה לעריכת שימושון
 

   שלח לחבר      דווח על לינק שבור  
   

שימושון   >   רכב   >   תחבורה ציבורית   >   אגד ירושלים

אגד ירושלים
באתר של אגד אפשר לכתוב באופן חושי על הקווים והזמנים , ולקבל מסלול , מספר קו , ומחיר הנסיעה
קווים מירושלים לתל אביב , ירושלים לרחובות , ירושלים מודיעין , ירושלים באר שבע , מירושלים לרעננה , ירושלים פתח תקווה, ירושלים חיפה, ירושלים נתניה , ירושלים הרצליה , ירושלים ים המלח
איך זה עובד?
ניתן לקבל מידע על קווי "אגד" ו "אגד תעבורה" באחת מ- 3 הדרכים הבאות
מערכות המידע באתר - SMS 2800 - מרכז שרות הלקוחות 2800*
קבלת מידע באמצעות מערכות המידע הפועלות באתר
מערכת לחיפוש מידע בשפה חופשית: במערכת זו ניתן להקליד שאלות בשפה חופשית לחלוטין ללחוץ על צלמית השפופרת ולקבל את התשובה בחלון מערכת המידע אשר יפתח תחת הלשונית "שפה חופשית":
ניתן להקליד מספר קו ושם ישוב בלבד על מנת לקבל לו"ז של קו עירוני או בינעירוני.
ניתן לשאול איך מגיעים מרחוב/מוסד בישוב לרחוב/מוסד באותו הישוב או בישוב אחר ולקבל מידע על דרכי ההגעה גם אם יש צורך במעבר בין עד שלושה קווים שונים.
מחיר הנסיעה מתקבל כאשר מוספים את המילה מחיר לשאלה או כאשר שואלים לגבי המחיר מ XXX ל YYY. הצבעה על ה"עזרה" מפרטת אפשרויות נוספות.
על מנת להדפיס לוח זמנים שבועי או יומי עבור קו מסוים בוחרים בלשונית "מס. קו"> בוחרים את הישוב בו נמצאת תחנת העלייה> מהרשימה הנגללת בוחרים את מספר הקו המבוקש ובחלק התחתון של העמוד בוחרים ב "לו"ז יומי" או "לו"ז שבועי".
חשוב לבחור את התחנות בהן עולים ויורדים בפועל על מנת לקבל את לוח הזמנים של החלופה המתאימה לחיפוש.
לחיצה על "חיפוש על פי כתובת" מאפשרת למצוא כל רחוב/ מוסד או נקודת עניין בישוב הנבחר ולקבוע אותו כתחנת העלייה או הירידה.
בבחירת הלשונית "מוצא/יעד" ניתן לבחור תחנת עלייה ותחנת ירידה ולתת למערכת להציע עם אילו קווים ניתן לנסוע בין התחנות, גם אם יש צורך במעבר בין קווים.
מחיר הנסיעה מופיע בדף התוצאות הראשון וב"מחיר ופירוט הנסיעות שנבחרו".
לחיצה על "תחנות" בתוצאות החיפוש מספקת מידע אודות כל התחנות של הקו הנבחר ולמעשה מספקת מידע אודות מסלול הנסיעה של הקו.
במידה ופועלת במחשב תוכנה החוסמת חלונות קופצים יש ללחוץ על "קונטרול" בעת הלחיצה על הקישור.
   זמני אגד    זמני נסיעות אגד    קווי אגד    egged    אגד לוחות זמנים וקווים    אגד מידע לנוסע    אגד אוטובוסים    אגד מסלולים    אגד מספר טלפון    מידע לנוסע    לוחות זמנים וקווים    טלפון אגד    שימוש נכון באתר של אגד     


   שלח לחבר      דווח על לינק שבור  
   
 
תנאי שימוש באתר | צור קשר/משוב