נחיתות בן גוריון היוםזמני נחיתות מטוסים של כל החברות המגיעות לישראל, טוב ורצוי להיות מעודכן - בדקו נחיתות בן גוריון מחר , היום, אתמול .....
הגעות בן גוריון 2018
בירור, חיפוש ואיתור נחיתות בן גוריון זמן אמת ועתידיות
שדה תעופה, נתב "ג נחיתות חדשות של חברת אל עד, דלתא, ארקיע, איבריה, לוח נחיתות -
נחיתות פנים , בינלאומיות כמו לופטהנזה, טיסות מפריז, פראג, פולין
השימוש פשוט וידידותי
הקלד שאלה בשפה מדוברת, לדוגמא: מתי נוחתת הטיסה מניו יורק, או מתי תמריא טיסה ......מידע על המראות ונחיתות ניתן לקבל : שירות SMS למידע טיסות 4733 (האותיות נתבג בלוח המקשים של הטלפון הנייד).
האתר מתעדכן כל 3 דקות, כך תקבלו עדכון מתי יש נחיתות
נחיתות: קייב, איסטנבול, בריסל, רומא, אמסטרדם, פראג, מדריד, ורשה, מילנו, הון קונג .....
מועדי נחיתות בריטיש איירווייס
להלן קצת מידע על הנמל התעופה בן-גוריון , המידע לקוח מויקיפדיה ומיעד לאנשים המעוניינים לדעת קצת יותר .
נמל התעופה בן-גוריון, או בראשי תיבות נתב"ג, הוא נמל התעופה הבינלאומי הגדול בישראל, משמש כשער הכניסה האווירי הראשי שלה.
בעת הקמתו על ידי הבריטים, לפני קום המדינה, כונה שדה התעופה בשם "שדה התעופה וילהלמה" על שם המושבה הטמפלרית וילהלמה, אשר על אדמותיה הוקם. בעבר הוא היה ידוע כ"שדה התעופה לוד" על שם העיר לוד הסמוכה לו מדרום.
ב-1973, לאחר מותו של דוד בן-גוריון, ראש הממשלה הראשון של מדינת ישראל, הוסב שמו של נמל התעופה, והוא נקרא על שמו.
השדה מופעל על ידי רשות שדות התעופה ולשכתה הראשית שוכנת בסמוך לטרמינל 1.
נמל התעופה בן-גוריון משמש גם כמרכז הפעילות של חברת אל על, לשעבר חברת התעופה הלאומית הישראלית, והנהלתה שוכנת בשטחו. עוד משמש הנמל כמרכז פעילותן של חברות התעופה הישראליות ישראייר וארקיע, של חברת השכר סאן דור ושל חברת המטען ק.א.ל.. נמל התעופה בן-גוריון הוא בין שדות התעופה העמוסים במזרח התיכון, ובשנת 2010 עברו בו 12,160,339 נוסעים.
נמל התעופה בן-גוריון זכה בתואר "נמל התעופה הידידותי ביותר" בסקר לקוחות שנערך על ידי מועצת שדות התעופה הבינלאומית (Airports Council International) בדצמבר 2006. הוא דורג במקום הראשון מבין 40 שדות תעופה אירופיים, ובמקום החמישי מבין 77 שדות תעופה ברחבי העולם .
עם זאת ראוי לציין כי זהו סקר לא סטטיסטי שתוצאותיו התבססו על תשובותיהם של 350 נוסעים שהשיבו עליו באקראי.
גם בשנת 2008 דורג השדה בראש סקר לבדיקת איכות השירות אשר נערך על ידי מועצת שדות התעופה הבינלאומית. בסקר זה, המבוסס על 200,000 שאלונים שחולקו ב-108 שדות תעופה ברחבי העולם, השיג נמל התעופה בן-גוריון את המקום הראשון מבין שדות התעופה במזרח התיכון ואת המקום השני מבין שדות התעופה ברחבי העולם, אשר היקף תנועת הנוסעים השנתית בהם נע בין 5 ל-15 מליון‏‏‏‏ .
נחיתת חירום בנתב ג.
נקווה שכל מצב החירום בנתב"ג הסתיים בשלום
נחיתות בן גוריון מרומניה
עם זאת, הנמל ניצב מזה מספר שנים בלב ביקורת חריפה בעניין מצב הבטיחות התעופתי הלקוי בו, ובמיוחד בכל הקשור למערך ההמראות והנחיתות.