אייס קנה ובנה קטלוג

ACE - "עולם של פתרונות לבית", הינה רשת קמעונאית המונה 37 סניפים, בפריסה ארצית -מנהריה בצפון ועד דימונה בדרום. ACE היא זכיין של רשת ACE HARDWARE האמריקאית המונה יותר מ- 5000 סניפים בכל העולם.
ב-ACE ניתן למצוא את כל הפתרונות לשיפור הבית, עיצובו ואחזקתו- תחת קורת גג אחת במגוון מחלקות: מחלקת חשמל ומוצרי אלקטרוניקה מתקדמים, מחלקת רהיטים להרכבה עצמית, מחלקת שטיחים, מחלקת כלי עבודה ידניים וחשמליים, מחלקת תאורה, מחלקת טקסטיל וכלי בית, מחלקת מוצרי עיצוב ונוי, מחלקת צבע וחומרי בניין, מחלקת אביזרים לאמבטיה, מחלקת פרזול, מחלקת קמפינג גינון וחצר – ועוד! כל מה שצריך כדי להפוך כל חלק בבית למושלם, בלי טיפת מאמץ, במקום אחד!
הרשת מציעה בלעדית את רהיטי דובל'ה וארונות האמבטיה של דובל'ה . רהיטי דובל'ה מתמחים במתן פתרונות ריהוט איכותיים הכוללים היצע רחב של ארונות, מערכות עבודה ארגונומטריות, ספריות ועוד בהתאמה אישית בטכנולוגיות ייצור ממוחשבות מתקדמות ובעיצוב יצירתי וחדשני. בתחום האמבטיה מתמחה ד'ובלה במתן פתרונות ריהוט מעוצב לאמבטיות ומוצרים משלימים כולל ארונות אמבטיה בהתאמה אישית וארונות שירות.
באתר פירוט המבצעים
מה אפשר לקנות בחנות אייס : כלי עבודה ידניים כגון פטישים, מברגים, כלי עבודה חשמליים כגון מברגות, מקדחות, מסורים, ציוד טכני ועוד.
כלי מיטה ומצעים לחדרי השינה.
ממנורות לחדרי ילדים, מנורות שקועות בקיר , שנדלירים, תאורת גן.
מוצרי אלקטרוניקה, ידיות, מתלים, קולבים, אביזרים לתליית כביסה, תומכי מדף, צילינדרים, מנעולים, אביזרי בטיחות לבית, זרועות לטלוויזיה ...
מחסנים ומוצרי איחסון
טלפון למידע נוסף: 1-700-50-86-86